×
2021-geraniums-3000-colourful-get-together-garden-01

Wyraź to kwiatami! Pomysły na kwiatowe prezenty z pelargoniami.

Kwiaty zamiast słów. Pelargonie są pięknym, niezobowiązującym prezentem i formą podziękowań.

Pelargonie nie przychodzą w pierwszej kolejności na myśl, gdy chcemy podarować komuś kwiaty. Te łatwe w pielęgnacji, kwitnące piękności są jednak wspaniałym, kwiatowym prezentem w okresie letnim. Zarówno na Dzień Matki, urodziny, niedzielny brunch czy na przyjęcie w ogrodzie te obficie kwitnące rośliny w żywych kolorach, wywołują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Eksperci z Pelargonium for Europe prezentują wspaniałe pomysły na prezenty z pelargoniami, które można wykonać w mgnieniu oka.

Skrzynka kwiatowych obfitości

Latem ręcznie malowana, drewniana skrzynka pełna bujnie kwitnących pelargonii to ładna dekoracja i wspaniały pomysł na prezent dla miłośników ogrodów. Wygląda wyjątkowo efektownie, jeśli kwiaty są kolorystycznie dobrane do drewnianej skrzynki. Warto coś miłego napisać, żeby nadać całości osobisty charakter!

Uwaga: ta odmiana pelargonii będzie odpowiednia również dla osób, które nie mają ogrodu ani miejsca na zewnątrz, ponieważ pierwotnie była uprawiana jako roślina pokojowa. Miłośnicy gotowania pokochają pelargonie pachnące o zapachu róży czy cytryny, które mają zastosowanie kulinarne.

2021-geraniums-3000-colourful-get-together-garden-03
2021-geraniums-3000-colourful-get-together-garden-04

Pelargonie w torbie lub koszyku

Pojedyncza pelargonia w zwykłej, papierowej torebce z odręcznym napisem to prosty i pomysłowy sposób, aby komuś za coś podziękować. Żywe pelargonie w ozdobionych, papierowych torebkach świetnie sprawdzą się również jako pamiątka lub prezencik pożegnalny dla gości.

Kwitnące pelargonie, papierowe torby, sznurek jutowy i odrobina białej farby to wszystko, aby stworzyć te urocze prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.

Ozdobny kosz wypełniony kolorowymi, kwitnącymi pelargoniami to również wspaniała alternatywa dla bukietu, który zachwyci nie tylko właścicieli ogrodów czy balkonów.

2021geraniums-3000-colourful-get-together-garden-05
2021-geraniums-4000-urban-summer-escapes-08

Pomysł na Dzień Matki

Serce wykonane z różnokolorowych kwiatów pelargonii to piękny symbol miłości!